Предмет: Физика,
автор: evakorchmarr
5. Чому дорівнює сила струму в провіднику, якщо за 10 с через його
поперечний переріз проходить 2-1020 електронів?
ПОМОГИТЕ , ДАЮ 15 баллов
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
N = 2.5×10^20
e = 16*10^-20 Кл заряд электрона
t=10c
I = ?
I = q/t = (N*e)/t = ( 2.5×10^20 * 16×10^20) / 10 = 4A
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: lfayzullina1
Предмет: Математика,
автор: cofa18
Предмет: Химия,
автор: alina355
Предмет: Геометрия,
автор: Yop34