Предмет: Химия,
автор: karinanosko2007
Визначте масову частку (%) Оксигену в сульфур(VI) оксиді SO3:
А 40;
Б 50;
В 60;
Г70.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Mr(SO3)=32+48=80
w(O)=0,6*100%=60%
В 60
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: tihoninoleg
Предмет: Математика,
автор: anya8990
Предмет: Математика,
автор: марecz
Предмет: Химия,
автор: Иииии44
Предмет: Математика,
автор: Екатирина112345