Предмет: Химия,
автор: polinkkaa07
Який об’єм за нормальних умов займає N2 масою 7г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(N2)=7 г
Vm=22,4л/моль
V(N2)-?
Розв*язок:
Знаходимо кількість речовини N2 за формулою:
n(N2) = m(N2) / M(N2) ,де M(N2)=2×14=28г/моль
n(N2)=7г / 28г/моль =0,25 моль
Обчислюємо об*єм азоту за формулою:
V(N2)=n(N2)×Vm=0,25моль × 22,4л/моль =5,6 л
Відповідь: V(N2)=5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Nastyapastya
Предмет: Алгебра,
автор: ots2181
Предмет: Математика,
автор: romanobese
Предмет: Химия,
автор: Варус1