Предмет: Физика, автор: ne1ponumayu

знайдіть силу тертя ковзання при русі санок, якщо сила нормальної реакції опори дорівнює 500Н, а коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,02.​

Ответы

Автор ответа: ovcharenko28
4

Дано:

N=500Н

μ=0,02

Знайти: Fтер-?

Розв'язання:

Fтер=μ*N=0,02*500=10 Н

Відповідь: 10 Н

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: kirogame