Предмет: Физика, автор: nikolaenkomila5

Через спіраль електроплитки за 12 хв пройшло 7200 Кл електрики. Яка сила струму в спіралі?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fatt52
7

Ответ:

10 A

Объяснение:

t=720 c     q=7200 Кл    I=?

===

I=q/t=7200/720=10 A

=====================

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nastenka7335
Предмет: Математика, автор: Анастасия12002