Предмет: Химия,
автор: IhorDufrain
Яка кількість речовини та об'єм (н.у.) хлороводню HCl ма-
сою 14,6 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(HCl)=14,6 г
Vm=22,4л/моль (н.у.)
n(HCl)-? V(HCl)-?
Розв*язок:
Знаходимо кількість речовини хлороводню за формулою:
n=m/M , M(HCl)=1+35,5=36,5г/моль
n(HCl)=14,6г /36,5г/моль =0,4 моль
Обчислюємо об*єм HCl за формулою:
V=n×Vm
V(HCl)=0,4моль × 22,4л/моль =8,96 л
Відповідь: n(HCl)=0,4 моль, V(HCl)=8,96 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Vasya1111111
Предмет: Математика,
автор: рома1321
Предмет: Математика,
автор: antoshka295
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Prost7331
Предмет: Математика,
автор: belosludtzevaa