Предмет: Химия,
автор: chekalovskakarina
обчисліть кількість речовини хлорводню яка відповідає його масі 7,3г
Ответы
Автор ответа:
1
m=7.3 г
М(HCl)=36.46 г/моль
ν-?
ν=m/M
ν=7.3/36.46
ν=0.2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 228BODYA228
Предмет: Английский язык,
автор: I89085107686
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: АртемкаFrould