Предмет: Физика, автор: veretko1988

середня кінетична енергія поступального руху молекул газу в балоні дорівнює 4 14 •10 21 Дж.Чому дорівнює температура газу в цьому балоні?


mo20040906: Середня кінетична енергія поступального руху молекул газу в балоні дорівнює 4,14·10 ²³Дж. Чому дорівнює температура газу в цьому балоні? *

Ответы

Автор ответа: DedStar
79

Ответ:

Объяснение:

Дано:

E = 4,14·10⁻²¹ Дж

k = 1,38·10⁻²³ Дж/К - постоянная Больцмана

________________

T - ?

Из формулы:

E = (3/2)·k·T

абсолютная температура

T = 2·E / (3·k) = 2·4,14·10⁻²¹ / (3·1,38·10⁻²³) ≈ 200 К

или

t = T - 273 = 200 - 273 = - 73°C

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dedmg27Levina