Предмет: Физика, автор: dimacolidenko36

Елемент з ЕРС 12 В має внутрішній опір 4,5 Ом. Визначити
падіння потенціалу на елементі, якщо струм дорівнює 0,35 А. Знайти
зовнішній опір цього контуру. Що покаже вольтметр, підключений до клем
елемента живлення?

Ответы

Автор ответа: lidacuba713
1

Ответ:

l=EPC(P+r)=12/(5+1)=2A

Напруга на затискачках джерела становить Uд =EPC-1*r=12-2

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kushnerovaczar
Предмет: Математика, автор: weiseklug
Предмет: Математика, автор: Влад93467476