Предмет: Химия,
автор: viktoriyakichlali
Визначте молярну масу простої речовини, якщо: а) 7 моль її маю
масу 444,5 г; 6) 3,5 моль її мають масу 84 г; в) 0,25 моль її мають ма
Ответы
Автор ответа:
18
Ответ:
Объяснение:
а) M = m ÷ n
M = 444,5 г ÷ 7 моль = 63,5 г/моль
б) M = m ÷ n
М = 84 г ÷ 3,5 моль = 24 г/моль
в) M = m ÷ n
Не вказана маса
viktoriyakichlali:
спасибо))
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: IUV
Предмет: Биология,
автор: dariarudencko
Предмет: Алгебра,
автор: yuliacom69
Предмет: История,
автор: maksimtg12
Предмет: Русский язык,
автор: enz38939