Предмет: Химия,
автор: andreysolovyov211234
1) обчисліть кількість речовини у 190 г сірковуглецю CS2.
2) обчисліть кількість (число) молекул у 29 г бутану C4H10.
3) обчисліть об'єм 3 моль сірководню H2S.
4) оючисліть відносну густину амоніаку NH3 за воднем H2
пж помогите срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1. n(CS2) = m/M = 190г ÷ 76г/моль = 2,5моль
2. N(C4H10)= m×Na÷M = 29×6.02×10²³÷58 = 3.01×10²³
3. V(H2S) = n × Vm = 3 моль × 34г/моль = 102г
4. D(NH3) = M(NH3)/M(H2) = 17÷2 = 8,5
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mgotovskaia
Предмет: Русский язык,
автор: sashaariefiev
Предмет: Математика,
автор: девока2014
Предмет: Математика,
автор: Викториz5555
Предмет: Русский язык,
автор: Мариша071107