Предмет: Химия,
автор: kreek2012223
Яку кiлькiсть речовин водню потрiбно використати на вiдновлення 60.8 г хром(3) оксиду до хрому?
Ответы
Автор ответа:
0
Cr2O3+3H2=2Cr+3H2O
(Cr2O3)=60.8/152=0.4(моль)
(H2)=(Cr2O3)*3=0.4*3=1.2(моль)
m(H2)=1.2*1=1.2(г)
(Cr2O3)=60.8/152=0.4(моль)
(H2)=(Cr2O3)*3=0.4*3=1.2(моль)
m(H2)=1.2*1=1.2(г)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ludmilashidko
Предмет: Математика,
автор: polinaborisova542469
Предмет: Информатика,
автор: Nikitaddgv
Предмет: Математика,
автор: Полино4ка123456