Предмет: Химия, автор: kreek2012223

На спалювання певної кількості фосфору витратили 5,6 л кисню(н.у.) Визначте масу фосфору (5) оксиду ,що при цьому утвориться

Ответы

Автор ответа: mastermax
0
4P+5O2=2P2O5
(O2)=5.6/22.4=0.25(моль)
(P2O5)=(O2)/2.5=0.1(моль)
m(P2O5)=0.1*142=14.2(г)
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: musabaevamiko
Предмет: Алгебра, автор: rom4ik1456