Предмет: Физика, автор: sashabogyslav

два однакових позитивних заряди перебувають на відстані 20мм і взаємодіють із силою що дорівнює 8,1 на 10/4 визначити заряд кожной кульки?​

Ответы

Автор ответа: Pustshka
0

Дано:

r = 10 мм = 0,010 м

F = 7,2·10⁻⁴ Н

q - ?

По условию:

q₁ = q₂ = q

Закон Кулона:

F = k·q² / r²

отсюда:

q = √ (F·r² / k) = r·√ (F/k)

q = 0,010·√ (7,2·10⁻⁴/(9·10⁹)) ≈ 2,8·10⁻⁹ Кл или 2,8 нКл

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Mira11111111111