Предмет: Химия,
автор: davidenkofox1987
Обчисліть масу 1 л вуглекислого газу(CO2)!!!! БУДЬ ЛАСКА
Ответы
Автор ответа:
5
Объяснение:
n(CO2)=V(CO2)/Vm=1/22,4=0,04 моль
m(CO2)=n*M=0,04*44=1,76 г
davidenkofox1987:
бро дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Lissay
Предмет: Физика,
автор: danakarina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: archerxd
Предмет: Русский язык,
автор: Riat03
Предмет: Математика,
автор: ritaponomarenko2005