Предмет: Физика,
автор: inclinations
физика 10 класс
Рух тіла масою 500 г задано рівнянням х= - 7 + 70t- 3t в квадраті.
чому дорівнює кінетична енергія тіла через 10 секунд руху?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
25 Дж
Объяснение:
m=0.5 кг t=10 c Ek=?
===
Из уравнения
v=70 - 6*t
Через 10 с скорость
v=70 - 6*10=10 м/с
Ek=m*v²/2=0.5*10²/2=25 Дж
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Dasha15123
Предмет: Алгебра,
автор: VoodyEpic1
Предмет: Математика,
автор: vitkalov9336
Предмет: Математика,
автор: sarvan1211
Предмет: Математика,
автор: gggggggg27