Предмет: Физика, автор: traydykyadik

Дві кульки зарядами -0,6мкКл і 5,4мкКл взаємодіють із силою

15мн. Їх привели до зіткнення і розвели на таку саму відстань. Якою

стала їх сила взаємодії?​

Ответы

Автор ответа: mirzanv2017
5

Ответ:

Дано: Cl

q1 = -0,6мкКл - 0,6*10^-6Кл

r1=r2

q2=5,4 мкКл 5,4*10^-6Кл

F=15мН 15*10^-3Н

Знайти :

F1-?

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: msritarita20
Предмет: Математика, автор: Argdhdjdn