Предмет: Химия,
автор: zarinasarkisan1
скільки атомів міститься у фосфор P кількістю речовини 0,2 моль
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(P)=0,2 моль
N(P)-?
N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹
N(P)=0,2×6,02×10²³=1,204×10²³(атомів)
Відповідь: N(P)=1,204×10²³ атомів
zarinasarkisan1:
дякую велике ♥️♥️♥️
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: koshelevsasha2010
Предмет: Математика,
автор: liza2003liza3
Предмет: Биология,
автор: nastya7329
Предмет: Литература,
автор: Katy20171
Предмет: Немецкий язык,
автор: slavaa4242