Предмет: Химия,
автор: Nenavizhushkolu2021
ЯКА МАСА Ca(OH)2 утворюється взаємодією CaO3 в 36г. води?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
148
Объяснение:
По-идее там CaCO3 +H2O---Ca(OH)2+CO2
n(H2O)=m/Mr=36г/18г на моль=2 моль
n(H2O)=n(Ca(OH)2)=2 (по коэфициентам в уравнении)
m(Ca(OH)2)=n*Mr=2*74=148 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: dxrebin
Предмет: Алгебра,
автор: bernik11
Предмет: Математика,
автор: feer2
Предмет: Математика,
автор: nnloplo