Предмет: Физика, автор: AnonymDanya

Спочно Памагити !!!
В однорідному електричному полі напруженістю 98Н/Кл в стані спокою перебуває порошинка масою 4•10 -8кг . Визначте заряд порошинки.

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

4 нКл

Объяснение:

E=98 Н/Кл    m=4*10^-8 кг     g=9.8 м/с²    q=?

===

q*E=m*g

q=m*g/E=4*10^-8*9.8/98=4*10^-9 Кл

=======================

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: superillarion15