Предмет: Физика,
автор: Fraggle
Багатократний перегин алюмінієвого дроту масою 2 г нагріває його на 40K. Яка була здійснена робота якщо тільки 30% її пішло на нагрівання дроту?
Ответы
Автор ответа:
0
A*30%/100% = m*C*(T2-T1)
A= m*C*(T2-T1)/(30%/100%) = m*C*(T2-T1)/0,3=0,002*930*40/0,3 Дж = 248 Дж
A= m*C*(T2-T1)/(30%/100%) = m*C*(T2-T1)/0,3=0,002*930*40/0,3 Дж = 248 Дж
Автор ответа:
0
спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nurbajdanagul
Предмет: Математика,
автор: musabamut5780
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: dominikaddd
Предмет: Алгебра,
автор: pershina1998