Предмет: Химия,
автор: koshelapochka
Обчисліть і вкажіть кількість речовини, що міститься у хлорі, об’єм якого – 1,12 м3 (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
1
1,12 м³ = 1120 л
1 моль любого газа при н.у. занимает объём 22,4 л, на основании этого составляем пропорцию:
1 моль ---------------- 22,4 л
Х моль ----------------1120 л
Х = 1*1120/22,4 = 50 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: КамилаАбдуллина
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: dvgbjx
Предмет: Алгебра,
автор: Reus777
Предмет: Русский язык,
автор: mvadim777