Предмет: Химия,
автор: maksseva293
Скільки молекул кисню міститься за нормальних умов:
а) в 1 м; б) в 1 кг?
Який об'єм займають за нормальних умов: а) 10 г водню;
10 моль водню?
Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
я знаю якщо в 1 завданню буде не в м а в м³
ДАНО:
V(O2) 1м³=1000л
ЗНАЙТИ:
N(O2)
РОЗВ'ЯЗАННЯ:
Vm=22,4 л/моль
n=N/NA
N=n*NA
N(O2)=44,6моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dochka142
Предмет: Математика,
автор: Sasche4kaKarpov
Предмет: Биология,
автор: ВКешка
Предмет: Окружающий мир,
автор: diananova2017