Предмет: Химия,
автор: lilpeepee
СРОЧНО Знайти молярну масу газоподібної речовини, якщо її порція масою 25,5 г при н.у. займає об'єм 33,6 л. *
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:17
Объяснение:
M=m/n
n=V/Vm=33,6 л/22,4 л=1,5 моль
M=25,5 г/1,5 моль =17
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ikamila
Предмет: Русский язык,
автор: vitaliand15
Предмет: Русский язык,
автор: eldor56425
Предмет: Химия,
автор: Lllllllloo
Предмет: Математика,
автор: Mariia2543