Предмет: Химия, автор: kreek2012223

Яка маса магній оксиду утворюється при термичному  розклади магній карбонату масою 25,2 т

Ответы

Автор ответа: тайная
0
Дано:                                                      
m (MgСO3) = 25,2 т           
Найти: m (MgO)
25,2 т                       х т
MgCO3  ----------> MgO +  CO2 ↑  
84 г                        40 г


25,2  т   ---   х т
84 г  ---   40 г
х = 40 г ∙ 25,2 т84 г = 12 т
ответ: m (MgO) = 12 т

Похожие вопросы