Предмет: Химия,
автор: kreek2012223
обчислить масу ртути що утвориться в результати термичного розкладу меркурий(2) оксиду масою 43.4г
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m (HgO) = 43,4 г
Найти: m (Hg)
43,4 г х г
2HgO ----------> 2Hg + O2 ↑
434 г 402 г
43,4 г --- х г
434 г --- 402 г
х = 43,4 г ∙ 402 г434 г = 40,2 г
ответ: m(Hg) = 40,2 г
m (HgO) = 43,4 г
Найти: m (Hg)
43,4 г х г
2HgO ----------> 2Hg + O2 ↑
434 г 402 г
43,4 г --- х г
434 г --- 402 г
х = 43,4 г ∙ 402 г434 г = 40,2 г
ответ: m(Hg) = 40,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ukenova16
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: andreyandrey250610
Предмет: Химия,
автор: manun