Предмет: Химия,
автор: ItsIris
Установіть відносну молекулярну масу вуглеводню, якщо його
густина становить 1,339 г/л.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Маса 22,4 літрів цього вуглеводню - це маса одного моль цього вуглеводню, тобто його відносна молекулярна маса:
1,339г - 1л
Хг - 22,4л
Хг = 1,339г × 22,4л ÷ 1л = 30г.
Отже, відносна молекулярна маса вуглеводню = 30.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tmartochka
Предмет: История,
автор: Danilka05102004
Предмет: Химия,
автор: Kitens
Предмет: Математика,
автор: салем7
Предмет: Русский язык,
автор: VIKTORIA03071