Предмет: Химия,
автор: vikidzhuhlya
Визначте число молекул, масу та обєм (н. у.) 3,5 моль водню Н2
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m = n * M, де m - маса у г:
n = 3,5 моль водню Н2
Объяснение:
Розв’язання
1. m (Н2) = n * M (Н2) = 3,5 моль * (2*1) г/ моль= 7 г
m = n * M, де m = маса у г: n - к-ть речовини у молях, M – молярна маса, г/ моль, при цьому М = Мr (відносн.молекул. маса речовини, що розраховується за формулою речовини)
2. m/M = V / (Vm ) ;
V = (m* Vm)/ M ; V = 7 г * 22,4 л/ моль / 2 г/моль = 78,4 л
3. n = N / N_A N = n * N / N_A ;
N = 3, 5 моль * 6, 02 * 10(в степени)23 = 21,07 молекул
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: anderson1st
Предмет: Математика,
автор: AleksandraCat
Предмет: Геометрия,
автор: лизонька020510
Предмет: Математика,
автор: Анжела1406
Предмет: Математика,
автор: matsavch