Предмет: Химия, автор: Аноним

обчисліть число молекул водню та атомів гідрогену у водні кількістю речовини 0,5 моль

Ответы

Автор ответа: RASSPUTIN
2

N (молекул) = n × NA = 0,5 × 6,02 × 10²³ = 3,01 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 3,01 × 10²³ × 2 = 6,02 × 10²³

Похожие вопросы