Предмет: Химия,
автор: varenicaura720
елемент в порядковим номером 14 утворює сполуку до складу якої входять 2 атоми гідрогену 1 атом елемента і три атоми оксигену напишіть хімічну формулу сполуки та обчисліть масові частки елементів у ній!! пж
Ответы
Автор ответа:
1
H2SiO3; W(вещества)= Ar*n/Mr
W(H)=1(г/моль)*2/72=0,027(0.027*100%=2,7%)
W(Si)=28(г/моль)*1/72=0,388(0.388*100%=38,8%)
W(O)=16(г/моль)*3/72=o,666(o,666*100%=66,6%)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: 1Моряк1
Предмет: Английский язык,
автор: vipmsrket21
Предмет: Математика,
автор: trusno
Предмет: Алгебра,
автор: Ксюша1з
Предмет: Математика,
автор: lologf