Предмет: Химия,
автор: tftftd45
при термічному розкладі 20 г метану утворюється сажа (С) яка її маса?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
20 г Х г
CH4 -> C + 2H2
n=1 моль n=1 моль
М=16 г/моль М=12 г/моль
m=16 г m=12 г
20 г СН4 - Х г С
16 г СН4 - 12 г С
m(C) = 20 * 12 / 16 = 15 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: lida1987
Предмет: Литература,
автор: давыдена
Предмет: Математика,
автор: замани
Предмет: Математика,
автор: polinka286
Предмет: География,
автор: Алека12341