Предмет: Химия,
автор: DaraGirl
який об'єм займають 3 моль кисню ? даю 30 балов
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 67,2 л
Дано:
n(O2) = 3 моль
Знайти:
V(O2)-?
Объяснение:
V(O2) = n(O2)*Vm = 3 моль*22,4 л/моль = 67,2 л
Відповідь: 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Коппи2
Предмет: Алгебра,
автор: solomiyka17
Предмет: Химия,
автор: maks12345678905
Предмет: Геометрия,
автор: raschupkinanastya
Предмет: Математика,
автор: irisyanil26gmailcom