Предмет: Химия,
автор: SemChanskii
де більше атомів: у 16 г кисню чи 16 г метану?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Метану инфа сотка
Оч гго
babahwow:
нет
n(O2)=16/32=0.5моль n(O)=0.5*2=1моль
n(СН4)=16/16=1моль n(атомів)=5*1=5моль
кількість речовини атомів більше у метані, значить там міститься і більша кількість атомів
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: rusher3
Предмет: Алгебра,
автор: dashavolkova2
Предмет: Українська література,
автор: geva2005
Предмет: Математика,
автор: sarg465
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним