Предмет: Химия,
автор: vipmilashkaaa
обчислити масу, об'єм та кількість молекул 7 моль (Cl2)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(Cl2)=7 моль
m(Cl2)-?
V(Cl2)-?
N(Cl2)-?
Розв*язок:
m=n×M , M(Cl2)=2×35,5=71г/моль
m(Cl2)=7×71=497(г)
V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль
V(Cl2)=7×22,4=156,8 (л)
N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹
N(Cl2)=7×6,02×10²³=42,14×10²³=4,214×10²⁴ (молекул)
Відповідь: m(Cl2)=497 г, V(Cl2)=156,8 л, N(Cl2)=4,214×10²⁴ молекул
ata221:
https://znanija.com/task/42214297 помогите, пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: yevgeniyakov
Предмет: Математика,
автор: lizartik
Предмет: Обществознание,
автор: alenablieva
Предмет: Математика,
автор: Jack228666226
Предмет: Математика,
автор: IgorVlasov1986