Предмет: Физика,
автор: Vlad5294
До джерела енергії Е = 24,6 В під’єднано навантажування з опором R = 8,2 Ом. Обчислити внутрішній опір джерела, якщо напруга на навантаженні дорівнює 22 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:6,4
Объяснение:
22+8,2=30,2
30,2-24,6=6,4
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Pumb0SSable
Предмет: Математика,
автор: vova23323
Предмет: Физика,
автор: инкогнито5
Предмет: География,
автор: ntarakanov53