Предмет: Химия,
автор: panzirivan
обчисліть кількість речовини у якій міститься 3.01*10^23 атомів кальцію
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
N(Ca) = 3,01*10²³ атомов
Na = 6,02*10²³
Найти
n(Ca)
n(Ca) = N(Ca) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ =0,5 моль
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N(Ca)=3,01×10²³ атомів
n(Ca)-?
n=N/Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹
n(Ca)=3,01×10²³ / 6,02×10²³=0,5 (моль)
Відповідь: n(Ca)=0,5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: slukyanov
Предмет: Алгебра,
автор: VikKod
Предмет: Русский язык,
автор: shadskikhdaren
Предмет: Математика,
автор: matsuri1