Предмет: Химия, автор: mila8867

обчисліть та позначте кількість речовини cu(no3)масою 1222,2г​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
7

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Cu(NO3)2) = 1222,2 г

М(Cu(NO3)2) = 188 г/моль

Найти

n(Cu(NO3)2

                  РЕШЕНИЕ:

n(Cu(NO3)2) = m(Cu(NO3)2 / M(Cu(NO3)2 = 1222,2 г / 188 г/моль = 6,5 моль

Похожие вопросы