Предмет: Химия, автор: nekrasovaar99

Допоможіть будь ласка


Скільки атомів міститься в металі взятому кількості речовини 0,5 молю алюмінію


Який объем за н.у. займеє
Кисень кількості речовини 0,25 моль

Ответы

Автор ответа: liza2004che
1

Ответ:

Объяснение:

1. Дано:

n(Al)=0,5 моль

N(Al)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(Al)=0,5×6,02×10²³=3,01×10²³(атомів)

Відповідь: N(Al)=3,01×10²³ атомів

2.Дано:

n(O2)=0,25моль

V(O2)-?

V=n×Vm, Vm=22,4л/моль

V(O2)=0,25×22,4=5,6(л)

Відповідь: V(O2)=5,6 л


nekrasovaar99: Дякую❤️❤️❤️
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: marina740612
Предмет: Химия, автор: wwwlizaru8
Предмет: Математика, автор: somkovartem