Предмет: Химия,
автор: thebogdanbondar
Маса алюмінію 10,2 г.Який кількість речовині це відповідає
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Al)=10,2 г
n(Al)-?
n=m/M
M(Al)=27г/моль
n(Al)=10,2г / 27г/моль =0,38моль
Відповідь: n(Al)=0,38 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ancha4140
Предмет: Физика,
автор: ibragimmuskhab
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Dimasikt01