Предмет: Химия,
автор: iamvikax
Обчисліть об'єм водню (н.у) масою 1 грам.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(H2) = 1 г
V(H2) – ?
Розв'язання:
Mr(H2) = 2•Ar(H) = (2•1) = 2
M(H2) = 2 г/моль
v = m/M = 1/2 = 0,5 (моль)
V(H2) = v•Vm = 0,5•22,4 = 11,2 (л)
Відповідь: V(H2) = 11,2 л
iamvikax:
спасибо!!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: maksimevseevichev
Предмет: Математика,
автор: СоняКоныгина
Предмет: Математика,
автор: zahartimofeev5g
Предмет: Математика,
автор: Narghbxu
Предмет: Математика,
автор: csiundeli