Предмет: Химия,
автор: 228822ggg
під час взаємодії станум 2 оксиду з алюмінієм утворюють олово і алюміній оксид обчисліть масу олова що утворюється при виеористанні алюмінею иасою 54 грам
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1.hg+s=hgs
2. 2hgs+3o2=2so2+2hgo
3.so2+2naoh=na2so3+h2o
4. na2so3+2hcl=so2+2nacl+h2o
5. so2+o2=so3
6.so3+h2o=h2so4
ansver
Ответ от: Гость
5 моль х г
2 моль 32 г
для полного взаимодействия 2 моль водорода потребуется 32 г кислорода,а
для -- // -- 5 г, откуда
х=5*32/2=80 г
ansver
Ответ от: Гость
1)cuso4 + 2naoh = cu(oh)2 + na2so4
cu + so4 + 2na + 2oh = cu(oh)2 + 2na + so4
cu + 2oh = cu (oh)2
2) na2co3 + 2hcl = 2nacl + h2o + co2
2na + co3 + 2 h + 2 cl = 2 na + 2cl + h2o + co2
co3 + 2 h = h2o + co2
ansver
Ответ от: Гость
naoh+co2=nahco3
h2so4+sio2= не реагирует
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: min3
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kvn62
Предмет: Химия,
автор: Мозговина12
Предмет: Алгебра,
автор: Валерія11233