Предмет: Химия,
автор: kuviksvitlana7
для синтезу хлоридної кислоти HCl взято 32 кг водню і 355 кг хлору.Скільки водню взято в надлишку?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
22кг
Объяснение:
Спочатку знайдемо скільки водню прореагує з хлором.
В 1 молі хлоридної кислоти Водню 1г і Хлору 35,5г, тобто відношення Н:Cl=1:35,5
Підставляємо замість хлору його масу Н:355=1:35,5
і вирішуєм отриману пропорцію Н=10 кг
Знаходимо надлишок водню 32-10=22кг
kuviksvitlana7:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artiomshestakoff
Предмет: Физика,
автор: themaksim97
Предмет: Физика,
автор: themaksim97
Предмет: Математика,
автор: 11ulopof
Предмет: Литература,
автор: Ver0n14ka