Предмет: Химия,
автор: Warshaw007
1.обчисліть кількість речовини за н. у. у 5.6 л газу
2. Обчисліть число атомів Оксигену та число молекул кисню(О2) що міститься 16.8 літрів кисню за н. у.
3. Обчисліть масу 1 літра (СО2) за н.у.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Пояснення:
n(X) = V(X) / Vm = 5,6 л / 22,4 л/ моль = 0,25 моль
n(O2) = V(O2) / Vm = 16,8 л / 22,4 л/ моль = 0,75 моль
N(O2) = n(O2) * 6,02*10²³ =4,515*10²³ молекул
N(O) = 2*n(O2) * 6,02*10²³ = 9,03*10²³ атомов
1 л СО2 = Mr(CO2) / Vm = 44 г/моль / 22,4 л/моль = 1,964 г/ л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: homa20
Предмет: Обществознание,
автор: kobzarlol5
Предмет: Математика,
автор: Дашащкшааа
Предмет: Геометрия,
автор: kretovvladosik