Предмет: Химия,
автор: amalcikjalilzada
задача Визначити формулу газоподібної речовини до складу якої входять карбон і гідроген масова частка карбону 75 процентів гідрогену 25% відносна густина газу за воднем дорівнює 8
Ответы
Автор ответа:
10
Відповідь:
Пояснення:
Mr(X) = D*Mr(H2) = 8*2 = 16г /моль
n(C) = W(C) *Mr(X) / Ar(C) = 0,75 * 16 / 12 = 1
n(H) = W(H) * Mr(X) / Ar(H) = 0,25 * 16 / 1 = 4
Формула СН4
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: idibegay
Предмет: Математика,
автор: ShizukaSakamoto
Предмет: Биология,
автор: diasick
Предмет: Физика,
автор: lyda777