Предмет: Физика, автор: kozybakyt2

2 Электр плитасы 220 В кернеуге арналған. Оның спиралінің кедергісі 75 Ом.Ток күшін табыңдар

Ответы

Автор ответа: fatt52
27

Ответ:

2.93 A

Объяснение:

U=220 B    R=75 Ом    I=?

===

I=U/R=220/75=2.93 A

=======================


sa4679713: Дұрыс па
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Verohka2
Предмет: Алгебра, автор: AZAZAHa467