Предмет: Химия,
автор: mashahi589
Скільки частинок
атомів і молекул
містить порція
хлору СІ2, кількість речовини якого становить: а) 1 моль;
б) 2 моль; в) 3 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
а)
N (молекул) = n × NA = 1 × 6,02 × 10²³ = 6,02 × 10²³
N (атомів) = N (молекул) × 2 = 6,02 × 10²³ × = 12,04 × 10²³
б)
N (молекул) = n × NA = 2 × 6,02 × 10²³= 12,04 × 10²³
N (атомів) = N (молекул) × 2 = 12,04 × 10²³ × 2 = 24,08 × 10²³
в)
N (молекул) = n × NA = 3 × 6,02 × 10²³ = 18,06 × 10²³
N (атомів) = N (молекул) × 2 = 18,06 × 10²³ × 2 = 36,12 × 10²³
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Ангелина5490
Предмет: Математика,
автор: nikronchik
Предмет: Литература,
автор: Ладусик1
Предмет: Литература,
автор: suzigalust1
Предмет: Алгебра,
автор: galimova00001