Предмет: Физика,
автор: kovalenkoana09
Якою є густина пластмаси , з якої виготовлено суцільне тіло масою 48г об'ємом 40см3
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 1.2г/см³
Объяснение:
Дано:
m=48г
V=40см³
Знайти:
ρ-?
Розв'язок:
ρ=m/V=48/40=1.2г/см³
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Лиса952
Предмет: Химия,
автор: strekozoid1998
Предмет: Геометрия,
автор: nastuxa790
Предмет: Математика,
автор: Alex22879
Предмет: Математика,
автор: ТаяDuda2133