Предмет: Химия,
автор: andriananastasuk13
Обчислити масові частки елементів у сполуці
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
P2O5
ω(P)-?
ω(O)-?
Mr(P2O5)=2×Ar(P)+5×Ar(O)=2×31+5×16=142
ω(P)=2×Ar(P) / Mr(P2O5)=2×31/142=0,44 або 44%
ω(O)=5×Ar(O) /Mr(P2O5)=5×16 /142 =0,56 або 56%
Відповідь: ω(P)=44% , ω(O)=56%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vladmarkov198
Предмет: Геометрия,
автор: Vincenzooo
Предмет: Русский язык,
автор: banovaluba
Предмет: Математика,
автор: Мангл6663