Предмет: Химия, автор: ali20130404

Визначте кількість речовини крейди, що
міститься у порції масою 250 г.
АА..​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaCO3)=250 г

ν(CaCO3)-?

ν(CaCO3)=m(CaCO3) / M(CaCO3)

M(CaCO3)=40+12+3×16=100 г/моль

ν(CaCO3)=250г / 100/моль = 0,25моль

Відповідь: ν(CaCO3)=0,25моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Sivelion