Предмет: Химия,
автор: nastyaa819
відносна густина деякого газу за повітрям 1,31. Обчисліть масу цього газу об'ємом 156,8 (н.у.)
СРОЧНО!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
293,44 г
Объяснение:
Dо2(газу) = М(газу)/М(пов.)
М(газу) = Do2(газу)×М(О2)
М(газу) = 1,31×29≈ 38 г/моль
n= V/Vm
n = 156,8/22,4 = 7 моль
m = Mn
m = 38 × 7 = 266г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DaisyShmonina
Предмет: Алгебра,
автор: nika8700
Предмет: Математика,
автор: germanlukin20
Предмет: Математика,
автор: Олеся098
Предмет: Литература,
автор: sophia48